Zespół

Poznaj nasz team trenerów – superbohaterów.

Jarosław Omorczyk

Doktor nauk o kulturze fizycznej, adiunkt w Instytucie Sportu Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz wykładowca w Akademii Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie. Posiada uprawnienia trenera klasy mistrzowskiej w gimnastyce sportowej. Przez 16 lat uprawiał gimnastykę sportową, zdobywając w tym czasie klasę mistrzowską. Wielokrotny uczestnik i medalista Indywidualnych oraz Drużynowych Mistrzostw Polski. W klubie Balance Sport pełni funkcje trenera oraz prezesa.

Dorota Dudek

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie,  doktor nauk o kulturze fizycznej, wykładowca w Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Była zawodniczka gimnastyki sportowej, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w gimnastyce i aerobiku sportowym. Inicjatorka współpracy klubu Balance Sport z Międzynarodową Federacją Aerobiku Sportowego (FISAF). Koordynator sekcji aerobiku sportowego, trener i choreograf reprezentacji Polski w aerobiku sportowym FISAF.

Katarzyna Smoter

Absolwentka krakowskiego AWF-u, instruktorka gimnastyki sportowej oraz piłki ręcznej. Posiada specjalizację z gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej oraz z dziennikarstwa sportowego. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku menedżer sportu na Uniwersytecie Jagiellońskim. W swojej pracy dba o wszechstronny rozwój ciała oraz kształtowanie prawidłowej zgrabnej sylwetki. Największą satysfakcję daje jej dobry humor i uśmiech na twarzy dzieci. Dba o to, żeby każdy kto przyjdzie na jej zajęcia, czerpał radość i zadowolenie z uczestnictwa.

Joanna Ciepielowska

Absolwentka krakowskiej AWF ze specjalizacją gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego o kierunku Zarządzanie w sporcie. Instruktor sportu gimnastyki sportowej, instruktor sportu aerobiku sportowego FISAF, instruktor sportu aqua fitness, instruktor rekreacji ruchowej fitness oraz instruktor sportu pływania. Czynna zawodniczka aerobiku sportowego reprezentująca AWF Kraków w kraju i na arenie międzynarodowej. Prowadzi zajęcia aerobiku sportowego, gimnastyki i cheerleadingu. Kompetentna, ambitna, sumienna.

Justyna Rynduch

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Wychowanie Fizyczne na AWF w Krakowie. Czynna zawodniczka Aerobiku Sportowego. Pracowita, rzetelna, i uprzejma. Naładowana pozytywną energią, kochająca aktywność fizyczną. Doświadczona w pracy z dziećmi, mająca z nimi dobry kontakt. Pozytywnie nastawiona do życia, zawsze uśmiechnięta.

Grzegorz Błasiak

Nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor sportu gimnastyki sportowej ( AWF Kraków), instruktor sportu aerobiku sportowego federacji FISAF (Centrum Aerobiku Sportowego w Krakowie), trener przygotowania motorycznego, specjalista w dziedzinie odnowy biologicznej i trener zajęć typu outdoor. Czynny zawodnik Aerobiku Sportowego reprezentujący AWF Kraków. Sumienny, pracowity, ambitny i cierpliwy. Potrafi zarazić pasją do sportów gimnastycznych każdego. Człowiek – motywator, gdy dostrzeże w swoim podopiecznym odrobinę chęci, to nie spocznie dopóki nie pomoże mu wspiąć się na szczyt.

Magdalena Kordas

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie o profilu nauczycielskim. Od 12 lat trenująca Cheerleading, pozostając wierna tej dyscyplinie do dnia dzisiejszego. Jej praca to jednocześnie największa życiowa pasja. Ruch towarzyszył jej od najmłodszych lat i  od zawsze był sposobem wyrażania siebie i  wydatkowania  nadmiaru energii. Występująca na wielu międzynarodowych wydarzeniach m.in. Eurobasket Women w Czechach, Memoriał Wagnera czy Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej Mężczyzn. Trener personalny, prowadzi zajęcia z cheerleadingu dla dzieci i nie tylko. Żywiołowa, pełna energii, optymizmu i zadowolenia. Swoją energię stara się przekazać każdemu kto uczestniczy w jej zajęciach.

Natalia Kluch

Magister Wychowania Fizycznego ze specjalizacją Trener Przygotowania Motorycznego.
Mistrzyni Pucharu Polski aerobik sportowy FISAF w kategorii indywidualne kobiet adult w roku 2020 oraz 2021 oraz w kategorii team adult w roku 2020.                         Instruktorka gimnastyki oraz Trenerka Personalna.               Swoją pasję do ruchu oraz zaangażowanie przekłada na pracę z dziećmi oraz z dorosłymi.                                               Do każdego podchodzi indywidualnie.

Nasze zajęcia

Sprawdź, czego mogą nauczyć Twoją pociechę! Nasza oferta jest kierowana dla dzieci już od 4 roku życia!

Formularz kontaktowy

Wysyłając wiadomość, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych zamieszczonych w formularzu w celu obsługi zgłoszenia lub zapisu na zajęcia. Administratorem Twoich danych osobowych jest ul. Gardowskiego 59, 30-864 Kraków. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdą Państwo w polityce prywatności.